Jak chránit své soukromí? Možná se dozvíme na Cryptofest 2015.

cryptofestJedna zajímavá akce z prostředí, které je pro nás blízké. CryptoFest je jednodenní přednáškový seminář zaměřený na technologie i teorii zabezpečení dat za pomoci šifrování. Akce je určená zvědavým lidem, kteří se nebojí technologií a chtějí se dozvědět, jak bezpečně šifrovat a chránit své soukromí. Kde se bude ona akce konat? Na strahovských kolejích v Praze 6. 6 2015. Pokud máte zajímavé téma týkající se bezpečnosti, tak lze skrz tento formulář ovlivnit program oné „IT párty“. Na 100% vyšleme jednoho z DIGITÁLNÍCH MANŽELŮ akci omrknout.

 

zdroj: http://cryptofest.cz/

Jak se pozná správné IT oddělení?

Externí online servis moderní techniky a údržba počítačové sítě šetří peníze za stálého pracovníka. Cena se odvíjí pouze od počtu servisních zásahů, tudíž nikdy nezaplatíte více. S naším online servisem výpočetní techniky se vyhnete nepředvídatelným výdajům. Vždy máte naši práci pod dohledem a vidíte co náš DIGITÁLNÍ MANŽEL právě dělá. Což je velké bezpečnostní plus oproti službám běžného servisu. Jen si představte, co se děje s videem například Vaší partnerky ve sprše, pokud ji objeví technik v servisu, kam jste počítač odnesli například na údržbu. U nás je tato situace vyloučena a garantujeme Vám zachování soukromí. Celý proces práce digitálního manžela je pro interní účely kontroly nahráván a Vy vidíte na svém displeji co se právě děje. Ušetříte tím spoustu energie, času a peněz. Víte jak se pozná správné IT oddělení? Nedělá „nic“ mimo běžné údržby, vše ve firmě funguje a čeká se na případný incident. Našim cílem není průběžné ladění a vychytávání much na Vašich zařízeních. Vše nastavíme tak, aby to fungovalo bezvadně ihned a Vy jste maximálně využili potenciál Vašich elektronických pomocníků, bez nutnosti Vaší intervence.

zdroj: https://digitalnimanzel.cz/sluzby/

Jak provozovat více účtů WHATSAPP na Android platformě.

whatsappWhatsapp je jedna z nejoblíbenějších komunikačních aplikací v mobilních telefonech. Jedná se o „kecálek“, který umožňuje sdílení obrázků, videa, hudby, souborů či online telefonii. Pokud používate dual-sim telefon, určitě jste zatoužili mít dva nezávislé účty pro každé telefonní číslo. Whatsapp bohužel limituje uživatele pouze na jeden účet. Existuje ovšem řešení. Aplikace OGWhatsapp Vám umožní mít dva účty na jednom telefonu. Dokonce nemusíte mít ani ROOT. Dalším řešením je aplikace SwitchMe. Tato aplikace ovšem vyžaduje provedení ROOT zásahu.

zdroj: https://www.google.cz/mobile/play