BEZPEČNOST

ZABEZPEČENÍ PŘENOSU
GARANCE BEZPEČÍ
Všechna přenesená data mezi online servisem a klientem jsou zašifrována AES a RSA algoritmy. Tyto kryptografické standardy jsou široce využívány nejen v zabezpečení dat a šifrování, ale také v digitálních podpisech bank a vládních institucí. Garantujeme, že veškerá Vaše soukromá data a informace zůstanou soukromá.
VIZUÁLNÍ KONTROLA ZÁKAZNÍKA
VIDÍTE CO DĚLÁME
Během práce technika na Vašem počítači či notebooku máte vše pod kontrolou. Na Vašem displeji vidíte jaké servisní úkony provádíme. Během tohoto procesu můžete kdykoli uzavřít přístup do Vašeho počítače a přerušit tak spojení z jakéhokoli důvodu.
SOUKROMÍ OSOBNÍCH INFORMACÍ
GARANCE SOUKROMÍ
Bereme od Vás všechny informace jako tajné a uděláme maximum abychom je ochránili. Jsme zavázani se řídit přísným interním předpisem, zákony a bezpečnostními standardy pro nakládání s informacemi. Garantujeme 100% diskrétnost. Neshromažďujeme o Vás žádná data.

ŠKOLENÍ TECHNICI
VÍME CO DĚLÁME
Náš servisní tým je spolek zkušených pracovníků z oblasti informačních technologií. Díky mnohaletým zkušenostem a certifikacím ze všech oblastí moderní techniky, Vám můžeme nabídnout profesionální, rychlé a levné řešení.
ŠETŘETE ČAS
NIKAM NEMUSÍTE CHODIT
Díky řešení na dálku již nemusíte nikam chodit a hledat nejbližší servis. Ušetříte tím Váš čas, peníze a nikdo nebude v nepřítomnosti lustrovat Vaše data. Během pár minut Vám technik zdarma zdiagnostikuje Váš problém a navrhne řešení.
GARANTUJEME SPOKOJENOST
PROBLÉM VYŘEŠEN
Garantujeme Vám spokojenost a vyřešení nahlášeného problému. Po zdiagnostikování zdarma Vám technik předem navrhne cenu za řešení. V případě, že se problém nepodaří vyřešit, tak neplatíte nic.