Venkovské stavení (dům) po rekonstrukci k okamžitému nastěhování

Představuji Vám ke koupi velmi atraktivní nemovitost – venkovské stavení ve vesnici Robeč, která je částí 7 km vzdáleného, města Úštěk. Lokalita se 72 obyvateli se nachází necelou hodinu jízdy autem z Prahy v naprosto klidné, přírodou obklopené oblasti na hranici chráněných krajinných oblastí České středohoří a Kokořínsko – Máchův kraj.

Součástí prodávané nemovitosti je další stavení (bývalý vejminek), vhodné po úpravě k dalšímu využití – například jako ateliér či další obytné místnosti. Velký půdní prostor s již zrekonstruovanou podlahou a novými okny přímo vybízí k dobudování dalších tří světnic. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod, odpad je sveden do vlastní jímky. Pozemek kolem domu má rovinatý a v zadní části svažitý charakter s několika vzrostlými stromy. Interiér je po úplné rekonstrukci.

Podlahovou krytinu tvoří dlažba a plovoucí podlaha. Po rekonstrukci je též koupelna s vanou a toaleta. Vytápění domu je zajištěno elektrickým kotlem a topením včetně nových radiátorů v kombinaci s krbovými kamny. Ohřev vody obstarává boiler. Dům, včetně půdního prostoru, je opatřen novými plastovými okny. Nemovitost je částečně podsklepena. Nové rozvody elektřiny.

Tiché prostředí v malé obci skýtá velmi příjemné útočiště pro milovníky chalupaření a klidu na samotě v blízkosti listnatého lesa. Zastávka MHD vzdálena 100 m. Možnost odkupu přilehlého pozemku cca 250 m2.

Data:

Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 80
Užitná plocha m2 80
Plocha parcely m2 525
Počet podlaží objektu 2