1) CHYBA NEBO PŘÁNÍ
0 Kč
Na Vašem zařízení se vyskytne problém. Něco nefunguje nebo chcete, aby to fungovalo jinak. Doposud jste museli s Vaším zařízením navštívit odborný servis osobně nebo zaplatit výjezd technika. Na tento zastaralý postup prosím zapomeňte.
2) ZAPOČETÍ ŘEŠENÍ
0 Kč
Na stránce https://digitalnimanzel.cz/ klikněte na červené tlačítko pro spojení s technikem zdarma. Můžete samozřejmě využít e-mailové ([email protected]) či telefonické spojení (+420 739 342 065).
3) VYPLNÍTE KRÁTKÝ FORMULÁŘ
0 Kč
V dalším kroku uvedete své pravé jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo včetně předvolby státu a krátký popis Vašeho požadavku.

4) KONTAKTUJEME VÁS
0 Kč
Ověříme Vaše údaje většinou do pěti minut. Během tohoto procesu jsme s Vámi ve spojení skrze digitální konzoli na stránkách či telefonicky.
5) SPUŠTĚNÍ VZDÁLENÉHO SERVISU
0 Kč
Spustíte naši aplikaci pro připojení ke službě DIGITÁLNÍ MANŽEL. Spojení je šifrováno a jednotlivá spojení jsou zaheslována. Heslo máte k dispozici pouze Vy. Nad celým procesem máte naprostou vizuální kontrolu.
6) DIAGNOSTIKA ZDARMA
0 Kč
DIGITÁLNÍ MANŽEL provede diagnostiku Vašeho problému, navrhne řešení a cenu. Vše sledujete na Vašem displeji a můžete kdykoliv ukončit.

7) VYŘEŠENÍ POŽADAVKU
0 Kč.
Digitální manžel uskuteční opravu či řešení Vašeho požadavku. Garantujeme okamžitý, výhodný a profesionální výsledek. Celou dobu můžete sledovat průběh na Vašem displeji. Po úspěšném dokončení se DIGITÁLNÍ MANŽEL odpojí a již nemá z bezpečnostních důvodů možnost se připojit zpět, bez Vašeho požadavku a potvrzení.
8) PLATBA
Dle ceníku či domluvy.
Po úspěšném dokončení našeho zásahu provedete platbu. Na Vaši e-mailovou adresu zašleme fakturu. Vy provedete platbu jednou z nabízených platebních metod.