Žere, je líná a nic nedělá! Jak udělat z anorektické televize dámu na úrovni?

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat radost a koupit mu „chytrý“ televizor k Vánocům? Kdo nemá chytrý televizor, jako by nebyl. Jedni po moderních funkcích v televizorech touží, druzí ho z různých důvodů odmítají. V poslední době, se doufejme blýská na lepší časy. Doposud bylo používání chytré televize doslova utrpení. Ošklivé uživatelské prostředí, pomalé reakce a složité ovládání. Vše je o vyváženém výkonu hardware a vyladěném operačním systému.

Panasonic vsází na Firefox, Samsung na Tizen, LG WebOS. Philips, Sony a Sharp fandí dobře známému Androidu. Pokud u televize nechcete mít separátní řešení jako například Chromecast nebo Apple TV. Přichází čas, kdy nebude měřítkem pouze kvalita obrazu a zvuku, ale také výpočetní výkon ve spojení s odladěným operačním systémem. Chytré funkce dnes používá pouze pět procent diváků. Nejčastěji používanou funkcí je streamování videa například z Youtube a zrcadlení obrazovky telefonu.

Málokdo ovšem tuší, že lze posílat videa, obrázky a hudbu z jakéhokoliv zařízení připojeného do domácí sítě. A to bez nutnosti na těchto zařízeních cokoliv před přehráním mačkat či nastavovat. Jako zdroj poslouží počítač, notebook, telefon nebo třeba síťové úložiště NAS. Stačí si tak zapnout televizor a okamžitě můžete ukázat návštěvě nové rodinné video nebo fotografie. Nebo si pustit film, který jste si zálohovali z Uložto, bez nutnosti cokoliv připojovat k televizi.

V takovém případě je na místě správné zabezpečení sítě, volba a nastavení vhodného media serveru. Pomůžeme Vám vytvořit chytrou domácí síť. Vše na dálku z pohodlí Vašeho domova. Stačí kliknout zde a spojíme Vás s technikem na dálku zdarma.

KLIKNĚTE ZDE PRO SPOJENÍ S TECHNIKEM ZDARMA